Zobacz więcej Nakrętki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Nakrętki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pokrętło radełkowane z tuleją M6 1 szt.
Strzałka w prawo

Pokrętło radełkowane z tuleją M6 1 szt.

6,18
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pokrętło radełkowane z tuleją umożliwi Ci rozkręcenie, dokręcenie oraz regulację części urządzeń bez wykorzystania klucza. Produkt został wykonany z materiałów, które zabezpieczają go przed zniszczeniem. Składa się on z pokrętła i zatopionej w nim tulei. Pierwszy z tych elementów zapewni Ci wygodę korzystania z produktu – jego powierzchnię dostosowano tak, aby można ją było pewnie uchwycić.

   Cechy i zalety

    Pokrętło radełkowane z tuleją może Ci posłużyć do regulowania oraz montażu i demontażu elementów urządzenia, bez użycia klucza. Dzięki temu możesz zaoszczędzić swój czas i wykorzystać go do realizacji innych czynności. Składa się ono z dwóch części wykonanych z mocnych i wytrzymałych materiałów – tworzywa sztucznego i metalu. Zabezpieczają one produkt przed uszkodzeniami przez długi okres jego użytkowania. Pierwsza część to pokrętło, które zapewni Ci komfort użytkowania produktu. Jest ono rowkowane, dzięki czemu możesz stabilnie je uchwycić i nim manipulować. Druga zaś to tuleja, dzięki której możesz go przymocować produkt do mebli, urządzenia lub mechanizmu. Pozostałe produkty z tej serii znajdują się w naszym asortymencie.

    • Z tuleją M6 (fi 23 mm)

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    KolorCzarny
    MateriałTworzywo sztuczne i stal
    Kod produktu5901912836877