Zobacz więcej Organizery, pudełka, pokrowce na ubrania, szafka na buty

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pokrowiec na ubrania 60 x 105 cm

Pokrowiec na ubrania 60 x 105 cm

18,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pokrowiec na ubrania możesz wykorzystać na wiele sposób. Po pierwsze pomoże Ci on utrzymać w szafie idealny porządek. Po drugie zabezpieczy Twoje ubrania przed kurzem. Po trzecie wykorzystasz go podczas podróży, do przewiezienia ubrań w idealnym stanie. Produkt wykonano z wytrzymałego materiału, toteż dobrze będzie Ci służył przez wiele lat.

   Cechy i zalety

    Pokrowiec na ubrania to sposób na utrzymanie porządku w szafie oraz zabezpieczenie ubrań przed zakurzeniem czy pomięciem. Z tym produktem w łatwy sposób zorganizujesz swoją szafę. Świetnie sprawdza się on podczas urządzania garderoby. Jest to też doskonały wybór, jeśli zamiast szafy masz modny ostatnimi laty stojak na ubrania. Odzież zawieszona w pokrowcu będzie chroniona przed kurzem i światłem słonecznym. Dzięki temu nie będzie się brudzić ani płowieć pod wpływem promieniowania słonecznego. Szary kolor doskonale wpisuje się w nowoczesne aranżacje pomieszczeń. Pokrowiec na ubrania 60 × 105 cm pomoże Ci też zabezpieczyć odzież przed zabrudzeniem czy pognieceniem podczas podróży. Produkt wykonano z wytrzymałego materiału. W naszej ofercie znajdziesz też inne rozmiary pokrowca.

    • Pomocny w utrzymaniu idealnego porządku w szafie
    • Wykonany z wytrzymałego materiału

    Specyfikacja techniczna

    KolorSzary
    Przeznaczenieprzechowywanie - garderoba/szafa
    Kod produktu5057741318791