icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Organizery

Strona główna

Strzałka w prawo

Garderoba

Strzałka w prawo

Akcesoria do garderoby

Strzałka w prawo

Organizery

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pokrowiec na ubrania 60 x 135 cm

Pokrowiec na ubrania 60 x 135 cm

22,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Pokrowiec na ubrania pomoże Ci utrzymać idealny porządek w szafie i garderobie. Będzie też ochraniał odzież przed kurzem. Dzięki niemu w czasie podróży zabezpieczysz swoje ubrania przed pognieceniem i zabrudzeniem. Produkt wykonano z wytrzymałego materiału, toteż możesz mieć pewność, że pokrowiec będzie Ci dobrze służył przez wiele lat.

  Cechy i zalety

  Pokrowiec na ubrania znajduje wiele zastosowań. Jest nieoceniony, jeśli zamiast szafy masz metalowy stojak na ubrania. Takie rozwiązanie wygląda bardzo nowocześnie, jednak ma kilka wad, które usuniesz dzięki temu produktowi. Pokrowiec na ubrania 60 × 135 cm zabezpieczy odzież przed kurzem, a światło słoneczne nie będzie miało dostępu do ciuchów, toteż dłużej zachowają one swój oryginalny kolor. Kilka jednakowych pokrowców na wieszaku sprawi wrażenie uporządkowanego wnętrza. Produkt pomoże Ci też utrzymać doskonały porządek w szafie i garderobie. Pokrowiec okaże się też niezbędny w podróży. Jeśli chcesz w idealnym stanie przewieźć eleganckie ubranie – ten produkt to najlepsze rozwiązanie. Przygotowaliśmy także inne rozmiary pokrowców na ubrania – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  • Pomocny w utrzymaniu idealnego porządku w szafie
  • Wykonany z wytrzymałego materiału

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorSzary
  Kod produktu5057741318807