Zobacz więcej Pokrywy odpływów

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Pokrywy odpływów

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pokrywa do studzienki ściekowej 200 x 200 mm

Pokrywa do studzienki ściekowej 200 x 200 mm

12,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pokrywa do studzienki ściekowej to funkcjonalny element armatury sanitarnej. Znajdzie zastosowanie na zewnątrz budynków. Z tego względu cechuje się bardzo wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Na produkt obowiązuje dwuletnia gwarancja. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wszystkie komponenty niezbędne do wykonania całej instalacji.

   Cechy i zalety

    Pokrywa do studzienki ściekowej 200 x 200 mm została wykonana z tworzywa sztucznego. Polipropylen jest materiałem o wysokich parametrach wytrzymałościowych. Nie musisz go malować – przez długi czas zachowa swój pierwotny wygląd. Ponadto element jest odporny na odkształcenia, dzięki czemu jest bezpieczny. Pokrywa do studzienki ściekowej nie ulega korozji. Wszystko to sprawia, że produkt na wiele lat zachowuje swoje właściwości. Pokrywa jest łatwa w montażu. Zamocujesz ją na wybranej studzience. Wszystkie niezbędne do zbudowania armatury sanitarnej komponenty znajdziesz w naszej ofercie. Sprawdź nasz asortyment i dobierz części, których potrzebujesz – w ten sposób w jednym miejscu stworzysz kompletny zestaw instalacyjny.

    • Produkt wykonany z PP, dzięki czemu nie trzeba go malować
    • Odporny na odkształcenia
    • Nie podlega korozji.

    Specyfikacja techniczna

    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu8051414292804