Zobacz więcej Pokrywy odpływów

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Pokrywy odpływów

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pokrywa do studzienki ściekowej 300 x 300 mm

Pokrywa do studzienki ściekowej 300 x 300 mm

25,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pokrywa do studzienki ściekowej to część armatury sanitarnej, którą zamontujesz na zewnątrz budynków. Ze względu na stały kontakt z cieczą oraz wystawienie na zmienne warunki pogodowe cechuje się solidnym wykonaniem oraz wytrzymałością. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wszystko, co niezbędne do zbudowania systemu. Pokrywa jest także dostępna w kilku wymiarach.

   Cechy i zalety

    Pokrywa do studzienki ściekowej 300 x 300 mm to wierzchni element instalacji sanitarnej do odprowadzania ścieków. Została wykonana z wysokiej jakości tworzywa PP, czyli polipropylenu. Materiał odznacza się wytrzymałością, co przełoży się na długoletnią eksploatację komponentu. Kontakt z cieczą oraz niesprzyjające warunki pogodowe nie będą powodować powstawania korozji na powierzchni elementu. Dzięki temu nie musisz obawiać się, że z biegiem czasu na instalacja stanie się nieszczelna. Pokrywa do studzienki ściekowej jest także odporna na odkształcenia. Ponadto nie wymaga malowania – przez długi czas zachowa estetyczny wygląd. Dopasujesz ją pod względem wymiarów do innych niezbędnych części armatury sanitarnej. Na produkt obowiązuje dwuletnia gwarancja.

    • Produkt wykonany z PP, dzięki czemu nie trzeba go malować
    • Odporny na odkształcenia
    • Nie podlega korozji.

    Specyfikacja techniczna

    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu8051414291425