icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Biokominki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Wkłady i piece kominkowe

Strzałka w prawo

Biokominki

Strzałka w prawo

Polana ceramiczne do biokominka brzoza

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Polana ceramiczne do biokominka brzoza
Strzałka w prawo
118
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Polana ceramiczne do biokominka to wyrób o charakterze dekoracyjnym, dzięki któremu palenisko zasilane paliwem ekologicznym będzie prezentowało się jak prawdziwy kominek. Polana imitują drewno brzozowe. Zostały wykonane z ceramiki odpornej na działanie wysokiej temperatury, dlatego będą prezentować się bardzo dobrze przez długi czas.

  Cechy i zalety

  Polana ceramiczne znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie zamontowano biokominek opalany paliwem ekologicznym. Ułożysz je w komorze spalania kominka, dzięki czemu będzie on prezentował się jak tradycyjny kominek. W ten sposób dodatkowo zwiększysz jego walory dekoracyjne oraz sprawisz, że w urządzanym pomieszczeniu zapanuje wyjątkowa atmosfera. Polana zostały wykonane z ceramiki, która wyróżnia się odpornością na działanie wysokiej temperatury, dlatego możesz z nich korzystać przez długi czas. Kolejnym ich atutem jest to, że po wygaśnięciu paleniska nagrzana ceramika jeszcze przez długi czas oddaje ciepło, dzięki czemu będziesz mógł jeszcze efektywniej ogrzewać swoje mieszkanie. W naszej ofercie znajdziesz również szereg innych akcesoriów do biokominków.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   KolorNaturlana brzoza
   Kod produktu5905279687189