Zobacz więcej Półki laminowane i meblowe
Półka meblowa 250 x 20 x 1,8 cm dąb grandson
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska
Cena sugerowana
, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.Szczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Półka meblowa o wymiarach 250 × 20 × 1,8 cm w odcieniu dębu grandson to idealny wybór dla miłośników klasycznej elegancji. Wykonana z trwałej płyty wiórowej z okładziną melaminową, zapewnia solidność oraz wytrzymałość. Neutralna kolorystyka i kwadratowa krawędź harmonijnie wkomponują się w każde wnętrze, dodając mu charakteru.
Cechy i zalety
Półka meblowa o wymiarach 250 × 20 × 1,8 cm to idealny wybór dla osób ceniących sobie klasyczny design i funkcjonalność. Wykonana z wysokiej jakości płyty wiórowej z okładziną melaminową, gwarantuje trwałość i odporność na codzienne użytkowanie. Efekt dębu złotego nadaje wnętrzu ciepłego i naturalnego charakteru, a neutralna kolorystyka łatwo komponuje się z różnorodnymi aranżacjami. Solidna konstrukcja z kwadratową krawędzią zapewnia stabilność i bezpieczeństwo przechowywanych przedmiotów. Półka jest łatwa w montażu i utrzymaniu w czystości, co sprawia, że jest to praktyczny dodatek do każdego pomieszczenia – od salonu, przez biuro, aż po kuchnię. Jej uniwersalny wygląd i funkcjonalność sprawią, że będzie służyła przez długie lata, zachowując swoją estetykę bez względu na zmieniające się trendy.
Informacje prawne
- Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.
Specyfikacja techniczna
Typ produktu | Deska meblowa |
---|---|
Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
Rodzaj opakowania | Sztuka |
Długość produktu | 2500mm |
Szerokość produktu | 200mm |
Grubość produktu | 18mm |
Materiał | Płyta wiórowa z okładziną melaminową (MFC) |
Efekt | Efekt dębu złotego |
Grupa kolorystyczna | Neutralny |
Profil krawędzi | Krawędź kwadratowa |
Kod EAN | 5059340961798 |