icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Półki sosnowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Półki

Strzałka w prawo

Półki sosnowe

Strzałka w prawo

Półka sosnowa sękata 18 x 200 x 2000 mm

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Półka sosnowa sękata 18 x 200 x 2000 mm
Strzałka w prawo
66,78
/ szt.
166,95
/ m²
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Półka sosnowa to element, który w kilka chwil zamontujesz w ścianie, zyskując więcej miejsca. Możesz ją pomalować, zalakierować i przyciąć, choć w wersji podstawowej również nadaje się bezpośrednio do montażu. Takie jasne drewno często można spotkać w nowoczesnych pomieszczeniach utrzymanych w jasnej kolorystyce. Taka półka na ścianie to dobre miejsce na książki czy kwiaty.

  Cechy i zalety

  Półka sosnowa stanowi łatwy sposób na przechowywanie przedmiotów w domu, piwnicy czy magazynie. Wystarczy umieścić ją na wspornikach, by była gotowa do użycia. Z tego względu sprawdza się szczególnie tam, gdzie liczy się szybkość montażu: w wynajmowanych mieszkaniach czy biurach. Możesz ją dowolnie malować, lakierować i przycinać, personalizując ją i dopasowując do wnętrza. Nowoczesny efekt uzyskasz jednak również pozostawiając ją bez pokrycia, bo sosna jest jednym z najbardziej uniwersalnych materiałów, sprawdzających się w mieszkaniach o jasnych ścianach. Takie półki są popularne w stylu skandynawskim, a także we wszelkich aranżacjach wnętrz nawiązujących do natury, bo świetnie komponuje się z innymi naturalnymi materiałami, jak bambus, szkło czy kamień.

   Specyfikacja techniczna

   Grubość produktu18mm
   Typ opakowaniaszt.
   MateriałDrewno
   Grupa kolorystycznaNaturalny
   Kod produktu3663602885658