icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Półki sosnowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Półki

Strzałka w prawo

Półki sosnowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Półka sosnowa sękata 18 x 300 x 2000 mm
Strzałka w prawo

Półka sosnowa sękata 18 x 300 x 2000 mm

108
/ szt.
180
/ m²
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Półka sosnowa to praktyczny element, który wystarczy umieścić na kołkach lub wspornikach, by zamocować w ścianie. Dlatego jest on chętnie wybierany w tymczasowych biurach, wynajmowanych mieszkaniach i wszędzie tam, gdzie chcesz szybko uporządkować przestrzeń. Jeśli masz więcej czasu, możesz pomalować ją na dowolny kolor lub przyciąć.

  Cechy i zalety

  Półka sosnowa stanowi najłatwiejszy sposób zwiększania w pomieszczeniu powierzchni służącej do przechowywania przedmiotów. To odpowiednio przygotowana deska, którą wystarczy umieścić na wspornikach lub zamocować kołkami, by stworzyły rodzaj prostego mebla pokojowego. Możesz rozmieszczać ją pojedynczo lub po kilka w pionie czy obok siebie. Wszystko zależy od tego, ile miejsca chcesz uzyskać. Półki pozwalają porządkować przestrzeń i zwalniają miejsce na podłodze czy stołach. Najczęściej służą do przechowywania książek, ale też kosmetyków, ubrań czy doniczek z kwiatami. Często wykorzystywane są też w piwnicach i magazynach, bo zamontowanie i zdejmowanie jest proste i każdy może sobie z nim poradzić. Półkę możesz pomalować na dowolny kolor lub przyciąć.

   Specyfikacja techniczna

   Grubość produktu18mm
   Typ opakowaniaszt.
   MateriałDrewno
   Grupa kolorystycznaNaturalny
   Kod produktu3663602885641