icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Półki drewniane

Strona główna

Strzałka w prawo

Półki drewniane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Półka sosnowa sękata 18 x 400 x 2400 mm
Strzałka w prawo

Półka sosnowa sękata 18 x 400 x 2400 mm

198
/ szt.
206,25
/ m²
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Półka sosnowa sękata to produkt, który ma wiele zastosowań podczas wykańczania wnętrz. Posłużyć może zarówno jako wyposażenie szaf wnękowych, jak i osobny element dekoracyjny. Dzięki półce możesz wyeksponować kolekcję świec, hodowane przez siebie rośliny lub domową biblioteczce. Drewno to niezwykle wytrzymały i żywotny materiał. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Półka sosnowa sękata 18 x 400 x 2400 mm to wysoce elegancki produkt. Jest to półka klejona i szlifowana. Sprawdzi się w każdym pomieszczeniu i pozwoli na przechowanie wielu rzeczy. Możesz dzięki niej posegregować książki lub wyeksponować ulubione bibeloty. Półka sosnowa sękata znajduje zastosowanie podczas wykańczania wnętrz. Produkt może być również użyty jako wyposażenie szaf wnękowych. Drewno jest materiałem, który charakteryzuje się dużą odpornością na różne uszkodzenia mechaniczne. Jest również bardzo żywotne. Przez lata zachowuje swój doskonały wygląd i parametry techniczne. Naturalne drewno będzie się doskonale prezentować w aranżacjach wykonanych w rustykalnym stylu. W ofercie sklepów Castorama czeka na Ciebie szeroki wybór półek. Sprawdź dostępne modele na naszej stronie internetowej.

    • Półka klejona

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu2400mm
    Szerokość produktu400mm
    Grubość produktu18mm
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producentaBrak gwarancji, tylko rękojmia
    Profil krawędziKrawędź kwadratowa
    MateriałDrewno miękkie
    KolorNatural
    Grupa kolorystycznaNaturalny
    Waga produktu9.2kg
    Kod produktu3663602885603