Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Półki drewniane

Strona główna

Strzałka w prawo

Półki drewniane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Półka sosnowa sękata 18 x 400 x 800 mm 0,32 m2
Strzałka w prawo

Półka sosnowa sękata 18 x 400 x 800 mm 0,32 m2

62,98
/ szt.
196,81
/ m²
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Półka sosnowa zadowoli Cię swoim atrakcyjnym wyglądem oraz wysoką wytrzymałością mechaniczną. Dzięki tym właściwościom produkt idealnie sprawdza się podczas tworzenia mebli oraz innych konstrukcji użytkowych. W naszej ofercie znajdziesz także deski w innych rozmiarach, a zatem będziesz mógł wybrać model dostosowany do Twoich potrzeb. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Półka sosnowa zadowoli każdego majsterkowicza szerokimi możliwościami jej zastosowania. Z kawałka płyty możesz stworzyć półkę do zawieszenia na ścianie, zaś z ich większej ilości wykonasz własnoręcznie funkcjonalne oraz eleganckie meble. Produkt sprawdzi się także przy tworzeniu karmników dla ptaków lub innych elementów ogrodowych. Półka wykonana z drewna sosnowego posiada swój naturalny kolor oraz zdobią ją liczne sęki – taki wygląd idealnie wpisuje się w stylistykę klasyczną, więc bez dalszej obróbki możesz ją wykorzystać we wnętrzach urządzonych w starym stylu. Wyszlifowana powierzchnia półki nadaje się także do lakierowania oraz malowania, więc będziesz mógł ją zmodyfikować do swoich potrzeb. W ofercie znajdziesz też inne półki, więc wybierzesz model w odpowiadającym Ci rozmiarze.

     Specyfikacja techniczna

     Grubość produktu18mm
     MateriałDrewno
     Klasa drewnaAB
     Kod produktu3663602885757