icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Półki sosnowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Półki

Strzałka w prawo

Półki sosnowe

Strzałka w prawo

Półka sosnowa sękata 18 x 600 x 2000 mm

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Półka sosnowa sękata 18 x 600 x 2000 mm
Strzałka w prawo
268
/ szt.
223,33
/ m²
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Półka sosnowa sękata to praktyczny element, który pozwala łatwo zyskać więcej przestrzeni w domu. Możesz ją zresztą wykorzystać nie tylko w domowych pomieszczeniach, bo nadaje się też do piwnicy czy magazynu. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie chcesz szybko zamontować półkę ścienną, bo do jej mocowania wystarczą kołki lub wsporniki.

  Cechy i zalety

  Półka sosnowa sękata to rodzaj odpowiednio przygotowanej deski, którą możesz szybko zamontować w ścianie. Dzięki temu stanowi najprostszy sposób, by zyskać w pokoju więcej przestrzeni na książki czy inne przedmioty. Wystarczy zamontować ją na wspornikach lub użyć kołków, by nadawała się do użytku. Ma optymalną długość do zastosowania w domu, piwnicy, magazynie czy biurze. Jest też odpowiednio gruba, przez co umieszczone na niej sprzęty będą bezpieczne. Sosna to wytrzymały materiał o przyjemnym zapachu, którego kolor dobrze uzupełnia wszystkie jasne wnętrza. Możesz ją też łatwo pomalować na dowolny kolor. Jeśli użyjesz jednej warstwy farby, spod niej będą widoczne słoje drewna, które dodają wnętrzu naturalnego wdzięku. Możesz też użyć lakieru.

   Specyfikacja techniczna

   Grubość produktu18mm
   Typ opakowaniaszt.
   MateriałDrewno
   Kod produktu3663602885672