Zobacz więcej Organizery, pudełka, pokrowce na ubrania, szafka na buty

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Półka wisząca 6 przegród 35 x 45 x 125 cm

Półka wisząca 6 przegród 35 x 45 x 125 cm

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Półka wisząca 6 przegród pomoże Ci utrzymać idealny porządek w szafie. Organizer zamocujesz na drążku w szafie, w garderobie lub na stojaku na ubrania. Dzięki niemu Twoje ciuchy będą miały swoje miejsce – a Ty łatwy dostęp do nich. Produkt wykonano z wytrzymałego materiału, tak więc możesz mieć pewność, że półka będzie doskonale pełniła swoją funkcję przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Półka wisząca 6 przegród to sposób na zachowanie porządku w szafie i garderobie. Produkt z łatwością zamocujesz na drążku. Dzięki niemu zyskasz dodatkową przestrzeń do przechowywania ubrań. Organizer zaprojektowano tak, żebyś miał łatwy dostęp do przedmiotów na nim przechowywanych. Produkt doskonale sprawdzi się także, jeśli masz dużą szafę i mało miejsca w pokoju na dodatkowe meble. Półka wisząca 6 przegród 35 × 45 × 125 cm została wykonana z wytrzymałego materiału. Dzięki temu możesz mieć pewność, że posłuży Ci ona bardzo dobrze przez wiele lat. Szary kolor sprawia, że produkt doskonale prezentuje się w nowoczesnych wnętrzach. W naszej ofercie znajdziesz też inne organizery i pudełka, które ułatwią Ci utrzymanie porządku i przechowywanie rzeczy.

    • Pomocny w utrzymaniu idealnego porządku w szafie
    • Wykonany z wytrzymałego materiału

    Specyfikacja techniczna

    KolorSzary
    Kod produktu5057741318814