icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Maski przeciwpyłowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Bezpieczeństwo i BHP

Strzałka w prawo

Odzież robocza

Strzałka w prawo

Sprzęt ochrony osobistej

Strzałka w prawo

Maski przeciwpyłowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Półmaska antysmogowa Vorel
Strzałka w prawo

Półmaska antysmogowa Vorel

7,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Jeśli podczas wykonywania prac remontowych, ogrodowych czy majsterkowania stykasz się ze szkodliwymi pyłami i dymami, warto zabezpieczyć drogi oddechowe, używając prezentowanej półmaski antysmogowej. Zapewnia ona skuteczną ochronę przed różnego rodzaju pyłami, w tym PM10. Dzięki zaworom wydechowym oddychanie w tej masce jest łatwe i komfortowe.

  Cechy i zalety

  Do zabezpieczenia układu oddechowego przed pyłami, dymami i uciążliwymi zapachami świetnie sprawdzi się prezentowana półmaska antysmogowa. Z powodzeniem zastosujesz ją do ochrony przed pyłami PM10, PM 2,5 oraz submikronowymi. To sprawia, że świetnie sprawdzi się zarówno w pracach przemysłowych, podczas których unoszą się szkodliwe substancje w powietrzu, jak i w przypadku zwykłych użytkowników, którzy zwłaszcza w okresie zimowym, chcą zabezpieczyć swój organizm przed smogiem. Maska została wyprodukowana z trwałej włókniny polipropylenowej, dlatego zachowa nienaganny wygląd oraz wszystkie ochronne właściwości przez długi czas. Produkt ten posiada zawór wydechowy, który ułatwia oddychanie i dostarcza chłodniejsze powietrze do dróg oddechowych, podnosząc tym samym komfort użytkowania.

  • Skuteczna przy pyłach PM10, PM2,5, jak i submikronowych

  Specyfikacja techniczna

  Typ produktuPółmaska wielokrotnego użytku
  Typ opakowaniaszt.
  W zestawieZawór wydechowy zapewniają chłodniejsze powietrze pod czaszą podnosząc w znacznym stopniu komfort jej użytkowania w porównaniu z półmaskami bez zaworów, zamontowany zawór wydechowy ułatwia wydychanie powietrza
  MateriałPolipropylen (PP) nietkany
  Informacje dotyczące bezpieczeństwaSkuteczna przy pyłach PM10, PM2,5, jak i submikronowych
  Kod produktu5906083025839