icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Maski przeciwpyłowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Bezpieczeństwo i BHP

Strzałka w prawo

Odzież robocza

Strzałka w prawo

Sprzęt ochrony osobistej

Strzałka w prawo

Maski przeciwpyłowe

Strzałka w prawo

Półmaska filtrująca Yato FFP1/KZ

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Półmaska filtrująca Yato FFP1/KZ
5,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Półmaska wykorzystywana jest często w czasie obróbki twardych materiałów, ponieważ zabezpiecza drogi oddechowe przed pyłami. Chroni również przed aerozolami, wobec czego jest szczególnie funkcjonalna. Stosowana jest zarówno w profesjonalnych zakładach naprawczych lub przemysłowych, jak też przez zwykłych majsterkowiczów samodzielnie wykonujących przedmioty codziennego użytku.

  Cechy i zalety

  Półmaska przyda Ci się w czasie prac ogrodowych lub budowlanych – zabezpiecza drogi oddechowe przed pyłami oraz aerozolami, zapewniając poczucie bezpieczeństwa podczas szlifowania lub malowania rozmaitych elementów. Wykorzystywana jest nie tylko przez profesjonalne firmy, ale również przez zwykłych majsterkowiczów samodzielnie wykańczających swoje mieszkania lub tworzących przedmioty codziennego użytku. Produkt jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, dlatego znakomicie spełnia swoje zadanie nawet w przypadku długotrwałego użytkowania półmaski. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne rodzaje tego produktu, zatem w łatwy sposób wybierzesz model, który najlepiej sprawdzi się podczas wykonywania zaplanowanych prac.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Ochrona przed pyłamiP1
   Z zaworemZ zaworem
   MateriałWłóknina
   Przeznaczeniebudownictwo, rolnictwo, przemysł
   Kod produktu5906083748622