Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do samochodu

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pompka ręczna Vorel do oleju 500 ml

Pompka ręczna Vorel do oleju 500 ml

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Chcesz wyposażyć swój warsztat w praktyczne narzędzia umożliwiające wykonywanie drobnych prac serwisowych przy samochodzie? Przyda Ci się proponowana pompka ręczna pozwalająca na łatwe wprowadzanie oleju do pojazdu. Metalowy przyrząd przez długi czas zachowa odporność na uszkodzenia mechaniczne nawet w przypadku jego częstego użytkowania.

   Cechy i zalety

    W Twoim warsztacie brakuje akcesoriów pozwalających na łatwe wykonywanie prac serwisowych przy samochodzie? Proponowana pompka ręczna stworzona została z myślą o prawidłowym wprowadzaniu oleju do pojazdu – przyda się w większości garażów. Element wyprodukowany z metalu charakteryzuje się doskonałą żywotnością – jest bowiem odporny na szkodliwe działanie czynników mechanicznych. Funkcjonalne narzędzie znajdzie zastosowanie zarówno w profesjonalnym serwisie naprawczym, jak też w przydomowym warsztacie zwykłego majsterkowicza. Chcesz wyposażyć swój garaż w praktyczne akcesoria? Szukasz sposobu na łatwe wprowadzenie oleju do samochodu? W takim razie proponowana pompka ręczna stworzona została z myślą o Tobie. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą narzędzi!

     Specyfikacja techniczna

     Kod produktu5906083780356