Zobacz więcej Krzewy owocowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Rośliny zewnętrzne

Strzałka w prawo

Krzewy owocowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Porzeczka biała Verve 35 cm

Porzeczka biała Verve 35 cm

9,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja
Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Krzew białej porzeczki doskonale sprawdza się w uprawie ogrodowej oraz działkowej. Ze względu na niewygórowane wymagania, jego pielęgnacja nie jest trudna ani czasochłonna. Do prawidłowego wzrostu rośliny zapewnij jej podłoże o dobrej przepuszczalności oraz wilgotne. Najlepszym stanowiskiem dla białej porzeczki jest natomiast wystawa słoneczna.

   Cechy i zalety

    Czy wiesz, że Twój ogród może dostarczyć Ci nie tylko świeżych warzyw, ale również zdrowych owoców? Aby z powodzeniem poradzić sobie z ich uprawą, zasadź na działce roślinę o niewygórowanych wymaganiach, jaką jest biała porzeczka. Jej owoce można przetwarzać, a ich łagodny smak pozwala także spożywać je na surowo. Możesz wzbogacić nimi przetwory z czarnych i czerwonych porzeczek, a także dodać je do deserów. Krzaczek zasadzony w wilgotnej, przepuszczalnej ziemi oraz mający dobry dostęp do słońca będzie się dobrze rozwijał i licznie owocował, zapewniając Ci każdego lata udane zbiory. Jeśli chcesz posadzić w ogrodzie więcej owoców, wybierz z naszej oferty także inne krzewy – znajdziesz tu wiele interesujących gatunków o różnej sile wzrostu.

    • Stanowisko słoneczne; łatwy w uprawie krzew dający co roku smaczne owoce

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuRoślina jagodowa
    MarkaVerve
    Typ owocuBiała porzeczka
    Okres zbioruWiosna
    Wilgotność glebyWilgotna i dobrze przepuszczalna
    Kod produktu3663602721529