Zobacz więcej Uszczelniacze dekarskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Izolacja

Strzałka w prawo

Izolacja dachu

Strzałka w prawo

Uszczelniacze dekarskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Powłoka do impregnacji dachów Soudal Wasser Stop 4 kg

Powłoka do impregnacji dachów Soudal Wasser Stop 4 kg

218
/ szt.
54,50
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wodoszczelna, elastyczna masa naprawcza Wasser Stop służy do awaryjnego uszczelniania pokryć dachowych, stropodachów oraz tarasów. Można jej używać nawet w czasie ulewnego deszczu albo mrozu. Dokładnie przylega do podłoży i materiałów dekarskich, takich jak papa, beton, kamień, łupek naturalny czy blacha. Tworzy warstwę odporną na gwałtowne zmiany temperatur i promienie UV.

   Cechy i zalety

    Środek Wasser Stop służy do impregnacji dachów. Preparat ułatwia naprawę pokryć dachowych, rynien i balkonów w każdych warunkach atmosferycznych, również podczas mrozu lub ulewnego deszczu. Jest całkowicie wodoszczelny – wypełnia szczeliny i otwory montażowe, zabezpieczając dach przed działaniem wilgoci lub przeciekaniem. Umożliwia wykonywanie szybkich reperacji dachu w razie nagłej awarii. Dekarska masa naprawcza szybko wysycha po nałożeniu, tworząc powłokę odporną na promieniowanie słoneczne i nagłe zmiany temperatury. Cechuje się bardzo dobrą przyczepnością do podłoży i materiałów dekarskich, takich jak papa, beton, kamień, blacha ocynkowana i PCV. Preparat dostępny jest w opakowaniach o różnych pojemnościach, dzięki czemu łatwo dobierzesz produkt właściwy dla dachu Twojego domu.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaSoudal
     Długość pojemnika183mm
     Szerokość pojemnika183mm
     Wysokość pojemnika218mm
     BazaNa bazie akrylu
     Maksymalna temperatura aplikacji30°C
     Minimalna temperatura aplikacji-15°C
     KolorSzary
     Kod produktu5411183013643