Zobacz więcej Poziomice i lasery

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pomiarowe

Strzałka w prawo

Poziomice i lasery

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Poziomica 600 mm
Strzałka w prawo

Poziomica 600 mm

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jak dokładnie określić poziom konstrukcji podczas tworzenia garderoby lub montowania dekoracji? Zadanie to wykonasz z łatwością za pomocą oferowanej poziomicy. Narzędzie charakteryzuje się długotrwałą żywotnością, ponieważ wykonane z aluminium jest odporne na zniekształcenia. Przyda się zarówno firmie remontowej, jak też zwykłemu majsterkowiczowi.

   Cechy i zalety

    Masz problem z określeniem poziomu konstrukcji, co uniemożliwia Ci wykonanie stabilnej garderoby? Zaopatrz się w oferowaną poziomicę, która pozwoli na błyskawiczne dokonanie dokładnych pomiarów. Przedmiot charakteryzuje się długotrwałą żywotnością, gdyż stworzony został z aluminium – jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, co jest ważne w przypadku przedmiotów użytkowanych w warsztatach lub podczas remontów. Narzędzie wykorzystywane jest zarówno przez firmy zajmujące się wykańczaniem wnętrz, jak też przez osoby lubiące majsterkowanie. Niewielkie akcesorium jest łatwe w transportowaniu, wobec czego znakomicie sprawdzi się nawet podczas prac w plenerze. Szukasz sposobu na dokładne określenie pionu konstrukcji? Zaopatrz się w oferowaną poziomicę już teraz!

    • Do określania nachylenia od 0% do 2% oraz płaszczyzny pionowej
    • Samopoziomowanie

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu600mm
    Liczba libelli5
    Opis libelli1 x 45°, 2 x 90° i 1 x 180°
    MateriałAluminium
    KolorCzerwony, szary
    Kod produktu3663602815785