Zobacz więcej Poziomice i lasery

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pomiarowe

Strzałka w prawo

Poziomice i lasery

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Poziomica Topex Torpedo 23 cm z magnesami

Poziomica Topex Torpedo 23 cm z magnesami

9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jednym z głównych narzędzi pomiarowych jest poziomica – przyda Ci się ona zarówno do profesjonalnych prac budowlanych i wykończeniowych, jak i do majsterkowania. Wykonana z plastiku wyróżnia się lekkością, a niewielkie rozmiary pozwolą Ci ją łatwo przechować i przenosić. Na podstawie tej poziomnicy znajdziesz rowek, który ułatwi Ci pomiary na obłych kształtach.

   Cechy i zalety

    Warto, abyś w swojej skrzynce narzędziowej posiadał poziomicę – stanowi jedno z najbardziej przydatnych akcesoriów podczas wykonywania rozmaitych prac budowlano-remontowych, wykończeniowych czy dekoracyjnych. Posiada aluminiową podstawę, przez co jest wzmocniona i zabezpieczona przed uszkodzeniami mechanicznymi; jej plastikowy korpus i niewielkie rozmiary sprawiają natomiast, że z łatwością ją przechowasz oraz wygodnie przeniesiesz. Poziomica ta jest również wyposażona w trzy libelki podłużne, które pomogą Ci precyzyjnie ustalić i wyznaczyć kąty pochylenia w odniesieniu do kierunku poziomego lub pionowego. Dzięki temu, że jej podstawa jest magnetyczna, możesz ją ustawiać na metalowych przedmiotach, mając pewność, że zachowa pożądaną pozycję, nawet gdy ją puścisz z rąk.

    • Posiada magnesy

    Specyfikacja techniczna

    Liczba libelli3
    MateriałTworzywo sztuczne
    KolorCzerwony
    Kod produktu5902062111623