LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Farby dekoracyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Farby wewnętrzne

Strzałka w prawo

Farby dekoracyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pozłota Starwax Deco złoto bogate 59 ml

Pozłota Starwax Deco złoto bogate 59 ml

24,98
/ szt.
423,39
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jeśli szukasz farby odpowiedniej do rękodzieła, pozłoto z serii Deco jest przeznaczone do wszystkich prac dekoratorskich. Produkt możesz zastosować do większości przedmiotów wykonanych z drewna, metalu, papieru, tkanin, dzięki czemu zyskają one nowy, elegancki wygląd. Farba w kolorze złoto bogate jest dostępna również w innych metalicznych odcieniach.

   Cechy i zalety

    Pozłota z serii Deco umożliwia dekoracyjne malowanie różnych powierzchni. Kolor złoto bogate jest niezwykle ozdobny – wykorzystasz go przy wykonywaniu i odnawianiu mebli w stylu retro. Produkt jest polecany do prac rękodzielniczych i decoupage`u. Farbę nakłada się pędzelkiem, piórkiem, tamponem lub wacikiem – od narzędzia do malowania będzie zależeć finalny efekt dekoracyjny. Możesz nałożyć jedną lub więcej warstw w zależności od oczekiwanego rezultatu. Farba charakteryzuje się dużą uniwersalnością zastosowania. Doskonale sprawdzi się na takich podłożach jak kamień, nieszkliwiona ceramika, metal czy drewno. Równie dobrze możesz ją zastosować na tkaninach, na przykład do dekorowania obrusów na święta Bożego Narodzenia.

    • Piękny efekt artystyczny
    • Bez zapachu
    • Na bazie wody
    • Różnorodność technik aplikacji
    • Chronić przed mrozem

    Specyfikacja techniczna

    KolorZłoto bogate
    Kod produktu5900789000329