Zobacz więcej Środki do pielęgnacji roślin

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Preparat Agrecol Pylicol 10 ml

Preparat Agrecol Pylicol 10 ml

12,98
/ szt.
1 298
/ l

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Chcąc cieszyć się obfitymi zbiorami zdrowych warzyw i owoców, warto użyć uprzednio środka ochronnego dla roślin. Starannie skomponowany skład produktu zapewnia doskonałe zawiązywanie kwiatów, dzięki czemu otrzymasz więcej owoców. Niewielkie opakowanie produktu wystarcza na długo – koncentrat przeznaczony jest do rozcieńczania z wodą, zgodnie z informacją na opakowaniu.

   Cechy i zalety

    Uprawa roślin wymaga odpowiedniego zabezpieczenia ich przez grzybami i chorobami, a także zagwarantowania im jak najłatwiejszego zawiązania owoców. Stosując oferowany tutaj środek masz pewność, że zarówno na owocach, jak i warzywach pojawi się dużo kwiatów, co zapewnia obfite zbiory. Preparat w szczególności dobrze wpływa na zawiązywanie pomidorów, papryki, truskawek, porzeczek oraz wiśni. Wykorzystasz go w przydomowym ogródku, na działce warzywnej lub na farmie. Nadaje się także do roślin trzymanych w szklarniach czy inspektach, także na balkonie. Środek sprzedawany jest w poręcznym, niewielkim opakowaniu – nadaje się do rozcieńczania z wodą. Postępując zgodnie z informacją na opakowaniu, dobrze rozrobisz preparat, a także zagwarantujesz sobie dorodne zbiory.

    • Specjalna formuła wpływa na zawiązywanie większej ilości owoców
    • Zapewnia wysoki plon dobrej jakości
    • Preparat do dokarmiana dolistnego pomidorów
    • Do dokarmiania

    Specyfikacja techniczna

    MarkaAgrecol
    PostaćPłynny koncentrat
    Dawkowanie2 ml na 1 l wody
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaUwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem zapoznaj się z etykietą środka i przestrzegaj warunków stosowania.
    Kod produktu5902341007210