LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Oleje do pielęgnacji drewna

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Środki do drewna

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Preparat do konserwacji podwozi Bitex 1 l

Preparat do konserwacji podwozi Bitex 1 l

36,98
/ szt.
36,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Bitex to produkt, który wykorzystywany jest w przemyśle lakierniczym do ochrony i pielęgnacji podwozia samochodów. Wyrób można także użyć do blach na nadwoziu. Preparat ma dobrą przyczepność i skutecznie zabezpiecza metalowe powierzchnie przed rdzewieniem i niszczeniem. Można go użyć zarówno do aut osobowych, jak i dostawczych.

   Cechy i zalety

    Bitex to wyrób stosowany głównie w przemyśle lakierniczym do ochrony podwozi aut przed korodowaniem i erozją. Można go również użyć do blach na nadwozi. Nadaje się zarówno do aut osobowych, jak i dostawczych. Produkt dostępny jest w metalowej puszce. Można go zaaplikować za pomocą pistoletu lakierniczego lub zwykłego pędzla. Po naniesieniu preparatu na powierzchnię blachy tworzy się trwała powłokę, która skutecznie zabezpiecza przed szkodliwym wpływem składników pogodowych. Produkt charakteryzuje się dobrą przyczepnością i dobrą odpornością na niskie temperatury. Przed aplikacją należy odpowiednio oczyścić powierzchnie metalu i dobrze osuszyć. W ofercie dostępne są również inne go rodzaju środki zapobiegające korozji i służące pielęgnacji.

    • Działa drażniąco na drogi oddechowe i skórę

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5903682000731