Zobacz więcej Pozostałe kosmetyki samochodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Kosmetyki samochodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Preparat do konserwacji podwozia MA Professional Baranek 600 ml

Preparat do konserwacji podwozia MA Professional Baranek 600 ml

21,98
/ szt.
36,63
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Preparat do konserwacji podwozia to produkt, który doskonale się nada do Twojego auta. Środek jest prosty w aplikacji i skuteczny w działaniu. Naniesiony na podwozie tworzy na jego powierzchni trwałą powłoką, która ogranicza przenikanie wody i zapobiega korodowaniu. Preparat ponadto zabezpiecza samochód przed szkodliwym działaniem soli drogowej.

   Cechy i zalety

    Preparat do konserwacji podwozia to produkt, który wykorzystywany jest w branży samochodowej. Środek dostępny jest w ciśnieniowym pojemniku, dzięki czemu jego aplikacja jest prosta i komfortowa – wystarczy spryskać nim podwozie. Produkt po naniesieniu tworzy na powierzchni powłokę, która skutecznie chroni przed przenikaniem wody i zapobiega korodowaniu. Zabezpiecza również podwozie przed szkodliwym działaniem soli oraz chroni samochód przed uszkodzeniami powodowanymi uderzeniem małych kamieni. Środek ponadto ogranicza przenikanie hałasu, który dostaje się do środka auta od strony podwozia. Możesz go użyć zarówno do małych aut, jak i do tych o większym gabarycie. W ofercie znajdziesz również inne środki konserwując do podwozi samochodów.

    • Zabezpiecza przed przenikaniem wody i soli
    • Zapobiega powstawaniu korozji
    • Ogranicza hałas przenikający z jezdni

    Specyfikacja techniczna

    Objętość600ml
    Kod produktu5905694009818