Zobacz więcej Preparaty, gąbki, rękawice do mycia

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Kosmetyki samochodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Preparat do mycia szyb Moje Auto 650 ml

Preparat do mycia szyb Moje Auto 650 ml

11,98
/ szt.
18,43
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Produkt z serii Moje Auto to uniwersalny środek, który ułatwia czyszczenie szyb samochodowych, reflektorów, lusterek oraz innych powierzchni plastikowych, szklanych lub laminowanych. Preparat nie pozostawia smug i zapewnia wysoki połysk wycieranych powierzchni. Ogranicza osadzanie się pary na szybach, przez co zwiększa się bezpieczeństwo jazdy.

   Cechy i zalety

    Produkt z serii Moje Auto to uniwersalny środek, który ułatwia czyszczenie szyb samochodowych, reflektorów, lusterek oraz innych powierzchni plastikowych, szklanych lub laminowanych. Preparat nie pozostawia smug i zapewnia wysoki połysk wycieranych powierzchni. Jednocześnie ogranicza osadzanie się pary na szybach, przez co zwiększa się bezpieczeństwo jazdy. Czyści szybko i skutecznie, pozostawiając przyjemny zapach – wystarczy rozpylić niewielką ilość płynu na czyszczoną powierzchnię. Butelka z poręcznym sprayem ułatwia aplikację płynu. Po spryskaniu powierzchni odpowiednią dawką preparatu, należy wytrzeć ją do sucha, a następnie wypolerować czystą szmatką. Produkt należy do serii środków do pielęgnacji pojazdów, które ułatwią utrzymanie Twojego auta w doskonałej czystości.

    • Nie pozostawia smug
    • Zmniejsza osadzenie pary na szybach
    • Ulega biodegradacji

    Specyfikacja techniczna

    Pojemność650ml
    Przeznaczenieszyby, reflektory oraz lusterka
    Kod produktu5905694001737