Zobacz więcej Chemia i akcesoria do oczek wodnych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Architektura ogrodowa

Strzałka w prawo

Oczka wodne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Preparat do oczek wodnych Bluklar BioExpert 3 kg

Preparat do oczek wodnych Bluklar BioExpert 3 kg

228
/ szt.
76
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Preparat do oczek wodnych Bluklar BioExpert jest substancją, którą możesz stosować w oczkach wodnych i innych małych zbiornikach w ogrodzie. Produkt ogranicza rozrastanie się populacji glonów. Równocześnie oczyszcza dno zbiornika z osadów organicznych. Dzięki preparatowi woda będzie bardziej przejrzysta. Substancja nie zawiera chemii. Jest bezpieczna dla ludzi i zwierząt.

   Cechy i zalety

    Preparat do oczek wodnych Bluklar BioExpert 3 kg to produkt, który możesz wykorzystać przede wszystkim w oczkach wodnych. Brak chemii w składzie sprawia, że jest on bezpieczny dla ludzi i zwierząt. Dotyczy to również rybek. Preparat do oczek wodnych Bluklar BioExpert ogranicza rozrastanie się glonów w zbiorniku. Oczyszcza także dno z organicznych osadów. Co więcej, skutecznie chroni przed powstawaniem nowych organicznych zanieczyszczeń. Produkt ten zapewnia większą przejrzystość wody. Oczyszczania zbiornik wody w sposób bezpieczny dla środowiska. Planujesz budowę oczka wodnego w swoim ogrodzie? W takim razie koniecznie zapoznaj się z pozostałymi produktami dostępnymi w sklepach Castorama. W ofercie dostępne są gotowe formy, filtry do oczek wodnych, a także niezbędne preparaty do utrzymania czystej wody.

     Specyfikacja techniczna

     Gwarancja producenta4 lata​
     Kod produktu5902837820125