Zobacz więcej Deszczówka i oczyszczanie

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Preparat do oczyszczalni ścieków Bio7 Entretien

Preparat do oczyszczalni ścieków Bio7 Entretien

68,98
/ szt.
137,96
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Preparat do oczyszczalni ścieków wykorzystasz podczas codziennego użytkowania przydomowej instalacji. Produkt ten wspomaga neutralizowanie i rozkład ścieków, co zawdzięcza starannie wyselekcjonowanym składnikom. Zadowoli Cię również jego łatwa aplikacja – wystarczy wsypać jedną miarkę środka do zlewu lub WC i dokładnie spłukać. W ofercie znajdziesz też inne preparaty tej marki.

   Cechy i zalety

    Preparat umożliwi Ci zachowanie odpowiedniej flory bakteryjnej w przydomowej oczyszczalni ścieków. Jest to niezwykle istotne dla prawidłowego działania całej instalacji – produkt jest mieszanką naturalnych szczepów bakterii, drożdży oraz enzymów zapewniających odpowiednie wsparcie podczas kolejnych etapów oczyszczania ścieków i przyspieszających neutralizację i rozkład nieczystości. Stosowanie preparatu jest nieskomplikowane – wystarczy raz w miesiącu wsypać jedną miarkę proszku do zlewu lub toalety i dokładnie go spłukać. Dostępne są również inne preparaty tej marki, potrzebne do zaszczepienia odpowiedniej flory bakteryjnej lub wzbogacone o enzymy rozkładające tłuszcze, dzięki którym w oczyszczalni nie powstają zatory.

    • Wyselekcjonowane składniki przyspieszające neutralizację ścieków
    • Zapewnia sprawność oczyszczalni i likwidację nieprzyjemnych zapachów
    • Łatwe dozowanie i stosowanie

    Specyfikacja techniczna

    MarkaSotralentz
    Długość pojemnika130mm
    Szerokość pojemnika80mm
    Wysokość pojemnika160mm
    W zestawieSaszetki - 6 sztuk
    Kod produktu3420900102760