Zobacz więcej Deszczówka i oczyszczanie

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Preparat do oczyszczalni ścieków Bio7 Max

Preparat do oczyszczalni ścieków Bio7 Max

148
/ szt.
148
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Preparat do oczyszczalni ścieków stosowany jest w przydomowych systemach neutralizacji i rozkładu nieczystości. Skutecznie zapobiega powstawaniu zatorów w poszczególnych częściach instalacji, ponieważ w jego składzie znajdują się enzymy wspomagające rozkładanie tłuszczów. Aplikacja środka jest łatwa – wystarczy spłukać go z wodą w zlewie lub toalecie.

   Cechy i zalety

    Preparat do oczyszczalni ścieków pomoże Ci w prawidłowy sposób zadbać o Twoją przydomową instalację. Produkt szczególnie zalecany jest do stosowania w oczyszczalniach bez separatorów tłuszczu, ponieważ zawiera w składzie enzym rozkładający tłuszcze – dzięki niemu w systemie nie będą powstawały zatory. Przyda się jednak w każdym rodzaju oczyszczalni, ponieważ zapewnia kompleksową ochronę osadników oraz wydłuża ich eksploatację. W produkcie znajdują się również żywe bakterie wspomagające procesy oczyszczające. Dla zapewnienia całej instalacji prawidłowego działania, należy raz w miesiącu aplikować preparat do toalety lub zlewu, a następnie dokładnie go spłukać. W ofercie znajdziesz też inne produkty tej marki, dzięki którym z powodzeniem zadbasz o właściwą pielęgnację swojej oczyszczalni.

    • Zapobiega powstawaniu tzw. kożucha tłuszczowego
    • Chroni elementy funkcjonalne przed zatorami tłuszczowymi
    • Łatwe dozowanie i stosowanie

    Specyfikacja techniczna

    MarkaSotralentz
    Długość pojemnika160mm
    Szerokość pojemnika130mm
    Wysokość pojemnika160mm
    W zestawieSaszetki - 12 sztuk
    Kod produktu3420900103835