Zobacz więcej Deszczówka i oczyszczanie

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Preparat do oczyszczalni Target Tamark 500 g
Strzałka w prawo

Preparat do oczyszczalni Target Tamark 500 g

31,98
/ szt.
63,96
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Preparat przeznaczony jest do oczyszczania przydomowych ścieków oraz innych systemów kanalizacyjnych i fermentacyjnych takich jak szamba czy gnojówki. Niezbędny do zachowania właściwego środowiska mikrobiologicznego, wspomaga proces rozkładu i usuwania odpadów biologicznych. Niezwykle wydajny, wspiera działanie zbiorników ściekowych oraz usuwa nieprzyjemne zapachy.

   Cechy i zalety

    Nieodzowny przy dbaniu o przyjemny zapach i pełną sprawność przydomowych systemów kanalizacyjnych – preparat do szamb i oczyszczalni Tamark nadaje się do wszelkich zbiorników fermentacyjnych takich jak szamba czy gnojówki. Produkt tego typu jest niezbędny do zachowania właściwej pracy takich zbiorników, a jej skuteczność zależy od ilości bakterii i enzymów rozpuszczających. Kompozyt złożony z niepatogennych mikroorganizmów zawarty w oferowanym preparacie, w sposób naturalny wspomaga proces rozkładu i usuwania odpadów biologicznych, likwidując przy tym niepożądane, przykre zapachy oraz poprawiając chemiczne i higieniczne parametry systemów kanalizacyjnych. Dodatkowym atutem produktu oprócz pełnej funkcjonalności jest jego wydajność – użycie już niewielkiej ilości zapewnia działanie przez długi czas.

    • Usuwa brzydkie zapachy
    • Oczyszcza i udrażnia szamba i oczyszczalnie
    • Bezpieczny dla środowiska

    Specyfikacja techniczna

    MarkaTarget
    Waga produktu500g
    Kod produktu5901875005020