Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Preparat do ścian Primacol Graffiti Killer 0,75 l

Preparat do ścian Primacol Graffiti Killer 0,75 l

52,98
/ szt.
70,64
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Preparat posłuży Ci do zabezpieczenia powierzchni budynku przed uciążliwymi zabrudzeniami. Poprzez jego zastosowanie z łatwością zmyjesz graffiti oraz plamy powstałe podczas zewnętrznego malowania. Produkt tworzy niewidoczną powłokę, którą bez trudu usuniesz przy użyciu gorącej wody. Do jego aplikacji zaleca się wykorzystanie pędzla lub gąbki.

   Cechy i zalety

    Poprzez zastosowanie preparatu zadbasz o estetyczny wygląd zewnętrznej powierzchni budynku. Produkt tworzy na elewacji specjalną, przezroczystą powłokę, która zapobiega przenikaniu sprayu. Przez to też z łatwością przy użyciu wody oczyścisz ścianę z powstałych graffiti. Posłuży Ci także do usuwania plam, jakie mogą powstać podczas wykonywanych na zewnątrz prac malarskich. Preparat możesz wykorzystać na powierzchni tynków, farb elewacyjnych, metalu, betonu oraz cegieł. Dodatkowo wpłyniesz na ich trwałość oraz odporność przed czynnikami pogodowymi. Podczas rozprowadzania produktu zaleca się wykorzystanie tradycyjnych akcesoriów – pędzla lub też gąbki. Dzięki wysokiej wydajności wystarczy Ci na bardzo długo, a po zmyciu zabrudzonej powłoki możesz nałożyć nową warstwę preparatu.

    • Skuteczny
    • Łatwy w zastosowaniu
    • Wydajny

    Specyfikacja techniczna

    Metoda aplikacjiSzczotka lub gąbka
    Pojemność750ml
    Kod produktu5906725230041