icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo

Preparat do śmietników Plus 500 ml

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Preparat do śmietników Plus 500 ml
24,98
/ szt.
49,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Preparat do śmietników Plus to sposób na pozbycie się przykrego zapachu pojemników i worków na śmiecie, który odtąd zastąpi przyjemna woń lawendy. Wygodne opakowanie ze spryskiwaczem pozwoli Ci w łatwy sposób rozpylić ten owadobójczy środek w płynie. Produkt jest gotowy do użycia, działa szybko i długo. Efekt oprysku utrzymuje się do trzech miesięcy.

  Cechy i zalety

  Nieprzyjemny zapach ze śmietnika stał się tak przykry, że przechodząc obok, zatykasz nos? Odór z kosza na śmiecie roznosi się po całym mieszkaniu? Tego typu przykrościom zaradzisz, sięgając po preparat do śmietników Plus. To łatwy i gotowy do użycia środek w aerozolu. Wystarczy spryskać śmietnik, a po paru chwilach wokół niego rozejdzie się przyjemy zapach lawendy. Łagoda woń kwiatów to nie jedyna zaleta tego produktu. Jest to też skuteczny środek owadobójczy. Spryskaj pojemniki i worki na śmiecie, aby pozbyć się much i larw insektów. Już po godzinie zauważysz jego zabójcze właściwości. W zależności od sposobu użytkowania prezentowany produkt zabezpieczy Twój pojemnik na odpadki przez okres do trzech miesięcy. Preparat do śmietników Plus 500 ml możesz stosować zarówno w domu, jak i na zewnątrz.

  • Gotowy do użycia
  • Działa do 3 miesięcy
  • Przyjemny zapach lawendy
  • Szybkie działanie
  • Preparat biobójczy

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Typ pojemnikaButelka
  Objętość0.5L
  PostaćCiecz
  Kod produktu5902341008552