icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo

Preparat do usuwania glonów Altax 1 l

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Preparat do usuwania glonów Altax 1 l
34,98
/ szt.
34,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Preparat do usuwania glonów przydaje się nie tylko w domu lub w jego otoczeniu. Poprawia też wygląd pomników i rzeźb, tablic czy ścieżek kamiennych. Nadaje się do zastosowania na drewnie, szczególnie na tarasach czy ławkach. Glony znikną już po kilku godzinach od aplikacji, ale nie musisz przy tym martwić się o blaknięcie czy odbarwianie powierzchni.

  Cechy i zalety

  Preparat do usuwania glonów znajdzie zastosowanie w pobliżu domu czy budynków gospodarczych. Jest niezbędny, jeśli chcesz by powierzchnie z czasem nie pokryły się nieestetycznym osadem. Glony najczęściej atakują tarasy, płoty i elewacje, przez co otoczenie domu wygląda na mniej zadbane. To też częsta przypadłość powierzchni kamiennych. Zdarza się, że już w kilka miesięcy lub lat po położeniu kostki brukowej czy postawieniu muru pojawia się na nim niechciany nalot. Wystarczy jednak zaaplikować taki środek, by po kilku godzinach zniknęły, nie odbarwiając ani nie uszkadzając przy tym powierzchni. Dobry do pielęgnacji pomników czy grobów, które szczególnie często pokrywają się glonami. Nakładaj pędzlem, gąbką lub wałkiem malarskim.

  • Zabija glony w 6 godzin od aplikacji
  • Nie odbarwia powierzchni

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Metoda aplikacjiPędzel, wałek lub gąbka
  Kod produktu5900172953379