icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Środki grzybobójcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo

Środki grzybobójcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Preparat do usuwania grzybów Altax 1 l

Preparat do usuwania grzybów Altax 1 l

34,98
/ szt.
34,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Preparat do usuwania grzybów pomaga usunąć nalot z różnorodnych powierzchni. Przed jego aplikacją warto zneutralizować grzyb. To szczególnie ważne tam, gdzie przebywają ludzie czy zwierzęta, bo niezneutralizowany może mieć negatywny wpływ na ich zdrowie. Preparat nie posiada drażniącego zapachu, jest łatwy w aplikacji i zastosowaniu.

  Cechy i zalety

  Preparat do usuwania grzybów może się przydać w każdym gospodarstwie i domu, w którym powstało zagrzybienie. Często zdarza się ono na sufitach i ścianach domowych, ale bywa też, że pokrywa zewnętrzne powierzchnie, takie jak mury, łodzie, wystawione na deszcz meble czy tarasy. Samodzielne usunięcie grzyba jest możliwe, ale wymaga odpowiedniego przygotowania. Przed usunięciem warto pokryć powierzchnię preparatem, który zneutralizuje zawarte w grzybie szkodliwe substancje. W przeciwnym razie grzyb będzie miał toksyczne działanie na zdrowie osób przebywających w jego okolicy w czasie usuwania go z uszkodzonego miejsca jak i później. Poza tym jednak usuwanie grzyba jest proste, bo wymaga jedynie nałożenia preparatu na wybraną powierzchnię i przetarcia.

  • Zabija grzyby w 6 godzin od aplikacji
  • Nie zawiera chloru
  • Delikatny, niedrażniący zapach

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Metoda aplikacjiPędzel, wałek lub gąbka
  Informacje dotyczące bezpieczeństwaPrzed mechanicznym usunięciem grzyba z powierzchni, należy go zabić za pomocą środka grzybobójczego; usuwanie grzyba przed jego unieszkodliwieniem może negatywnie wpływać na zdrowie
  Kod produktu5900172953393