icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Czyszczenie komina

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Czyszczenie i konserwacja

Strzałka w prawo

Czyszczenie komina

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Preparat Hearth Sadpal 1 kg

Preparat Hearth Sadpal 1 kg

29,98
/ szt.
29,98
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Preparat Ekkom Sadpal służy do dopalania sadzy oraz substancji organicznych, które, gromadząc się w kominach i kotłach, powodują usterki, zmniejszają wydajność węgla, przez co zwiększają wydatki, a także emitują do atmosfery szkodliwy dwutlenek siarki. Produkt nie jest toksyczny ani wybuchowy, dlatego możesz go bezpiecznie stosować w swoim domu.

   Cechy i zalety

    Preparat Ekkom Sadpal przeznaczony jest do samodzielnego dbania o funkcjonalność Twojego pieca lub komina. Służy do dopalania sadzy oraz substancji organicznych, które często gromadzą się w systemach grzewczych, powodując rozmaite usterki. Stosując ten środek, ograniczasz emisję dwutlenku siarki do atmosfery, dzięki czemu przyczyniasz się do ochrony naszej planety. Ponadto jego użycie ogranicza koszty związane z ogrzewaniem Twojego mieszkania, bowiem zwiększa wydajność węgla, a także eliminuje powstawanie usterek skutkujące niejednokrotnie wzywaniem kominiarza. Złogi powstałe z gromadzenia się sadzy najczęściej usuwane są mechaniczne, lecz dzięki temu preparatowi wykonasz tę czynność bez większego wysiłku. Środek ten nie jest toksyczny ani wybuchowy, dlatego możesz go bezpiecznie stosować w swoim domu.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu18
     MarkaHearth
     MateriałSole nieorganiczne
     Informacje dotyczące bezpieczeństwaNie jest środkiem toksycznym, nie wybucha, nie powoduje zagrożeń z tytułu jego niewłaściwego zastosowania lub przedawkowania
     Kod produktu5903138000230