Zobacz więcej Preparaty, gąbki, rękawice do mycia

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Kosmetyki samochodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Preparat K2 Letan do czyszczenia skór 200 ml

Preparat K2 Letan do czyszczenia skór 200 ml

17,98
/ szt.
89,90
/ kg

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...
Informacja

Wycofany z oferty

Niestety ten produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Preparat Letan znajdzie zastosowanie podczas samodzielnego czyszczenia skórzanych powierzchni – wobec tego wykorzystasz go w czasie pielęgnacji galanterii skórzanej, ulubionych mebli, a także tapicerki w Twoim samochodzie. Produkt z łatwością usuwa zabrudzenia, ale także impregnuje skórę, chroniąc ją prze pękaniem oraz wysychaniem. Preparat cechuje się wysoką odpornością na wilgoć.

   Cechy i zalety

    Preparat Letan przeznaczony jest do bezpiecznego czyszczenia powierzchni skórzanych, dzięki czemu z pewnością znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Produkt sprawdzi się zarówno na tapicerkach samochodowych, jak i na meblach w salonie, galanterii skórzanej oraz rozmaitych ubraniach, np. kurtkach czy rękawiczkach. Nie tylko usuwa uporczywe zabrudzenia, lecz również skutecznie zabezpiecza skórę przed zniszczeniem – nie będzie ona wysychała oraz pękała. Dodatkowo po aplikacji preparatu skóra staje się przyjemna w dotyku oraz odporna na wilgoć, więc na dłużej zachowuje swój elegancki wygląd. W naszej ofercie znajdziesz także inne produkty tej marki, spośród których wybierzesz środki czyszczące odpowiadające Twoim potrzebom.

     Specyfikacja techniczna

     Pojemność200ml
     Przeznaczeniepielęgnacja m.in. kurtek, płaszczy, spodni, torebek, rękawiczek, mebli, tapicerki samochodowej, itp.
     Typ produktuSzampon samochodowy
     Kod produktu5906534004802