Zobacz więcej Preparaty, gąbki, rękawice do mycia

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Kosmetyki samochodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Preparat K2 Nuta myje szyby 750 ml

Preparat K2 Nuta myje szyby 750 ml

12,98
/ szt.
18,54
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Preparat Nuta znajdzie zastosowanie podczas pielęgnacji Twojego samochodu. Przeznaczony jest do skutecznego czyszczenia szyb, lecz jest również bezpieczny dla innych delikatnych powierzchni, przykładowo dla karoserii. Po umyciu szkła pozostawia na nim niewidoczną powłokę, która zapobiega osadzaniu się kurzu, a także ułatwia spływanie wody – produkt zapewnia więc dobrą widoczność w czasie jazdy.

   Cechy i zalety

    Preparat Nuta doskonale sprawdza się podczas czyszczenia szyb, reflektorów oraz innych powierzchni szklanych, laminowanych oraz plastikowych – wykorzystasz go zatem w czasie mycia swojego samochodu. Jest wyjątkowo bezpieczny dla lakierów, więc możesz stosować go również na karoserii. Doskonale usuwa wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia oraz kurz, pozostawiając powierzchnię czystą oraz wolną od smug i zacieków. Dodatkowo wytwarza powłokę zapobiegającą ponownemu osadzaniu się na szybach kurzu, co zapewni Ci znakomitą widoczność podczas jazdy samochodem. Warstwa ta ułatwia również spływanie wody, co docenisz w czasie deszczowych dni. W naszej ofercie dostępne są też inne kosmetyki samochodowe tej marki, więc wybierzesz interesujące Cię preparaty.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu1
     MarkaK2
     Odpowiedni typ zastosowaniaOkno
     Pojemność750ml
     PrzeznaczenieCzyszczenie szyb, reflektorów samochodowych i innych gładkich powierzchni; z łatwością usuwa brud i kurz
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Typ pojemnikaButelka
     Typ produktuŚrodek czyszczący
     Kod produktu5906534000248