Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 200 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Pozostałe kosmetyki samochodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Kosmetyki samochodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Preparat K2 Sil spray 300 ml

Preparat K2 Sil spray 300 ml

16,98
/ szt.
56,60
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Preparat Sil przeznaczony jest do prawidłowego pielęgnowania oraz konserwowania powierzchni wykonanych z tworzyw sztucznych. Stosowany jest często na uszczelkach drzwi samochodowych oraz bagażników, ponieważ zapobiega ich zamarzaniu. Jest odporny na szkodliwe działanie wody, więc jego powłoka będzie spełniała swoją funkcję przez długi czas.

  Cechy i zalety

  Preparat Sil jest środkiem wielozadaniowym, który znajdzie zastosowanie zarówno w Twoim przydomowym garażu, jak i w pomieszczeniach mieszkalnych. Dzięki wysokiej zawartości silikonu znakomicie nadaje się do konserwacji rozmaitych przedmiotów – często wykorzystywany jest podczas pielęgnacji samochodów. Skutecznie zabezpiecza uszczelki przed zamarzaniem, co doceni każdy kierowca w czasie zimy. Można stosować go do rozmaitych powierzchni wykonanych z tworzyw sztucznych. Produkt jest bezzapachowy, więc korzystanie z niego przebiega wyjątkowo komfortowo. Zachowuje swoje właściwości nawet podczas kontaktu z wodą, ponieważ jest odporny na szkodliwe działanie wilgoci. W naszej ofercie znajdziesz także inne preparaty przydatne podczas samodzielnej pielęgnacji samochodów.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Pojemność300ml
   Informacje dotyczące bezpieczeństwaDziała drażniąco na skórę
   Kod produktu5906534000767