Zobacz więcej Pozostałe kosmetyki samochodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Kosmetyki samochodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Preparat Moje Auto Kokpit błyszczący 750 ml jabłko

Preparat Moje Auto Kokpit błyszczący 750 ml jabłko

19,98
/ szt.
26,64
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Preparat wykorzystywany jest w czasie czyszczenia pojazdów – umożliwia usuwanie kurzu z kokpitu oraz plastikowych elementów. Produkt nadaje powierzchniom połysk, dzięki czemu prezentują się szczególnie elegancko. Ponadto środek zabezpiecza podłoże przed ponownym osadzaniem się zabrudzeń, więc jest wyjątkowo funkcjonalny. Proponujemy różne środki czystości.

   Cechy i zalety

    Preparat przeznaczony jest do czyszczenia kokpitu oraz innych innych plastikowych elementów znajdujących się wewnątrz pojazdu – przyda się wszystkim właścicielom samochodów. Produkt umożliwia nie tylko usuwanie kurzu z podłoża, ale także zabezpieczanie powierzchni przed ponownym osadzaniem się zabrudzeń, dzięki czemu nie będziesz musiał często przeprowadzać prac porządkowych. Środek zapewnia czyszczonym elementom eleganckie nabłyszczenie – jest wyjątkowo funkcjonalny. Ponadto zabezpiecza podłoże przed starzeniem się, gwarantując mu znakomity wygląd na długi czas. W proponowanym asortymencie znajdziesz różne środki przydatne w czasie czyszczenia pojazdów, więc bezproblemowo wybierzesz produkt odpowiadający Twoim wymaganiom.

    • Przyjemny zapach
    • Brak rozpuszczalników
    • Antystatyczny

    Specyfikacja techniczna

    Pojemność750ml
    Przeznaczenieczyszczenie i pielęgnacja wewnętrznych elementów samochodu
    Typ produktuŚrodek do czyszczenia wnętrz
    Kod produktu5905694008880