Zobacz więcej Pozostałe kosmetyki samochodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Kosmetyki samochodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Preparat Moje Auto Kokpit błyszczący cytryna 500 ml

Preparat Moje Auto Kokpit błyszczący cytryna 500 ml

16,98
/ szt.
33,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Preparat Kokpit Błyszczący to produkt, który możesz wykorzystać do pielęgnacji plastikowych elementów wewnątrz swojego samochodu. Środek jest wygodny w aplikacji. Za jego pomocą usuniesz brud i kurz z kokpitu auta i nadasz mu połysk. Produkt ma właściwości antystatyczne, dzięki czemu zapobiega osiadaniu się kurzu. Posiada przyjemny, cytrynowy zapach.

   Cechy i zalety

    Preparat Kokpit to produkt wykorzystywany do pielęgnacji i czyszczenia elementów wnętrza samochodu. Środek dostępny jest w sprayu i łatwy się go aplikuje. Wystarczy spryskać kokpit, a następnie przetrzeć go suchą i czystą szmatką. Za jego pomocą oczyścisz plastikowe części z brudu i kurzu. Środek nada elementom połysk i sprawi, że będą wyglądały estetycznie i schludnie. Dzięki antystatycznemu działaniu, jakie posiada preparat, zapobiegniesz osiadaniu się kurzu. Ponadto środek opóźnia proces starzenie się plastiku, dzięki czemu wykonane z tego materiału elementy mogą być długo użytkowane. W ofercie dostępne są również inne preparaty przeznaczone do pielęgnacji i ochrony samochodu, dzięki czemu z pewnością znajdziesz produkt odpowiadający Twoim potrzebom.

    • Przyjemny zapach
    • Brak rozpuszczalników
    • Antystatyczny

    Specyfikacja techniczna

    Pojemność500ml
    Przeznaczenieczyszczenie i pielęgnacja wewnętrznych elementów samochodu
    Typ produktuŚrodek do czyszczenia wnętrz
    Kod produktu5905694011613