Zobacz więcej Pozostałe kosmetyki samochodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Kosmetyki samochodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Preparat Moje Auto Kokpit błyszczący truskawka 750 ml

Preparat Moje Auto Kokpit błyszczący truskawka 750 ml

19,98
/ szt.
26,64
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ten preparat nabłyszczający do kokpitu przeznaczony jest do czyszczenia wnętrza samochodu i utrzymania go w dobrym stanie. Jego antystatyczne działanie zapobiega osadzaniu się kurzu na przetartych powierzchniach. Oprócz usuwania zanieczyszczeń działa on także konserwująco, nadając jednocześnie połysku wyczyszczonym elementom.

   Cechy i zalety

    Nabłyszczający preparat do kokpitu ułatwi utrzymanie wnętrza samochodu w dobrym stanie. Dzięki zamontowaniu na opakowaniu dyszy rozpylającej możliwe jest dokładne wyczyszczenie deski rozdzielczej i innych elementów wyposażenia. Produkt nadaje połysku powierzchniom, na których został zastosowany. Użycie w preparacie odpowiednich substancji zapobiegnie zbytniemu osadzaniu się kurzu na czyszczonych detalach. Dodatkowo produkt konserwuje elementy wykonane z plastiku. Nadaje wnętrzu pojazdu przyjemnego, truskawkowego zapachu. Preparat nie zawiera rozpuszczalników, jest więc bezpieczny w stosowaniu zarówno dla użytkownika, jak i samego samochodu. Duża pojemność opakowania pozwoli na wielokrotne użycie i łatwe schowanie w bagażniku.

    • Przyjemny zapach
    • Brak rozpuszczalników
    • Antystatyczny

    Specyfikacja techniczna

    Pojemność750ml
    Przeznaczenieczyszczenie i pielęgnacja wewnętrznych elementów samochodu
    Typ produktuŚrodek do czyszczenia wnętrz
    Kod produktu5905694008927