Zobacz więcej Środki do ochrony roślin

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Preparat na chwasty Substral Mniszek Ultra Hobby AL 750 ml gotowy do użytku
Strzałka w prawo

Preparat na chwasty Substral Mniszek Ultra Hobby AL 750 ml gotowy do użytku

29,98
/ szt.
39,97
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Produkt marki Substral to doskonały środek ochrony roślin, który przeznaczony jest do zwalczania chwastów porastających trawnik. Skutecznie usunie mlecze, koniczyny oraz babki. Ma postać płynną i znajduje się w spryskiwaczu, który umożliwia wygodną i bezpieczną aplikację. Pierwsze efekty działania produktu, widoczne są już po kilku dniach.

   Cechy i zalety

    Środek ochrony roślin marki Substral, to wysokiej jakości produkt, który przeznaczony jest do stosowania w ogrodnictwie. Służy do punktowego zwalczania chwastów porastających trawnik. Z jego pomocą szybko i sprawnie pozbędziesz się niechcianych mleczy, koniczyny oraz babki. Sprawdzi się doskonale wszędzie tam, gdzie zadbany i dobrze wypielęgnowany trawnik jest wizytówką domu. Cechą charakterystyczną produktu marki Substral jest skuteczność działania. Zawiera wysokie stężenie substancji aktywnych. Pierwsze efekty ich działania widoczne są już po kilku dniach, a całkowite obumieranie chwastów następuje tydzień po zastosowaniu preparatu. Środek ma postać płynną i dostępny jest w wygodnym spryskiwaczu, który umożliwia sprawną i bezpieczną aplikację. Stosując tego rodzaju preparaty w swoim ogrodzie, z łatwością utrzymasz trawnik w doskonałej kondycji.

    • Zwalcza chwasty dwuliścienne
    • Do stosowania na trawniku
    • Efekty widoczne po kilku dniach
    • Gotowy do użycia
    • Wygodny opryskiwacz
    • Pierwsze objawy widoczne są po kilku dniach, a proces obumierania następuje po tygodniu od zastosowania

    Specyfikacja techniczna

    MarkaSubstral
    Metoda aplikacjiNatrysk
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaUwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem zapoznaj się z etykietą środka i przestrzegaj warunków stosowania.
    Kod produktu5907487101457