Zobacz więcej Środki do ochrony roślin

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Preparat Substral Mniszek Ultra 250 ml

Preparat Substral Mniszek Ultra 250 ml

29,98
/ szt.
119,92
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Za pomocą oferowanego preparatu bez trudu poradzisz sobie ze zwalczaniem chwastów dwuliściennych, które z pewnością nie wpływają na estetykę przydomowego trawnika. Posłuży Ci on do usunięcia koniczyny białej, krwawnika pospolitego czy mniszka. Produkt ma postać płynu, który jest gotowy do użycia po uprzednim rozcieńczeniu z wodą, co wpływa na wygodę jego aplikacji.

   Cechy i zalety

    Zauważyłeś, że trawnik w Twoim ogrodzie nie zachwyca już swoją gęstością i soczyście zielonym kolorem, a zamiast tego zaczęły pojawiać się liczne chwasty? Dzięki wykorzystaniu polecanego preparatu bez trudu poradzisz sobie z usunięciem rocznych oraz wieloletnich chwastów dwuliściennych, takich jak krwawnik pospolity, mniszek lekarskie, koniczyna biała czy babka, które z pewnością nie dodają uroku i utrudniają prawidłowy rozrost trawy. Produkt występuje w postaci płynu rozcieńczanego wodą, co znacznie ułatwia jego aplikację. Dla zapewnienia jego prawidłowego działania wystarczy, że zastosujesz go ok. 4 godziny przed spodziewanym deszczem. Jeśli potrzebujesz preparatów do zwalczania szkodników – koniecznie sprawdź naszą ofertę!

     Specyfikacja techniczna

     PostaćCiecz
     Dawkowanie30 ml środka na 1 l wody na 20 m2
     Informacje dotyczące bezpieczeństwaUwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem zapoznaj się z etykietą środka i przestrzegaj warunków stosowania.
     Kod produktu5907487102621