Zobacz więcej Środki do ochrony roślin

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Preparat Substral Mniszek Ultra 500 ml
Strzałka w prawo

Preparat Substral Mniszek Ultra 500 ml

49,98
/ szt.
99,96
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Preparat Substral Mniszek Ultra to skuteczny produkt, który znajdzie zastosowanie, gdy zechcesz pozbyć się chwastów z trawnika. Specjalnie opracowana formuła zapewnia doskonałą skuteczność. Środek jest wydajny i łatwy w użyciu. Podczas stosowania zachowaj środki bezpieczeństwa. W naszej ofercie znajdziesz także inne preparaty do ochrony roślin marki Substral.

   Cechy i zalety

    Chcesz zwalczyć chwasty, które wyrosły na Twoim trawniku? Skutecznym rozwiązaniem problemu będzie preparat Substral Mniszek Ultra 500 ml, który działa układowo. Oznacza to, że zaraz po zastosowaniu środek jest pobierany przez liście, a następnie przez inne części chwastów. Herbicyd dociera aż do samych korzeni. Sprawia, że roślina ulega deformacji, przestaje rosnąć i obumiera. Efekty widoczne są już po kilku dniach od zastosowania. Produktu możesz używać do wiosny do jesieni. Preparat Substral Mniszek Ultra w formie koncentratu cechuje się wysoką wydajnością. Specjalnie opracowany skład jest całkowicie bezpieczny dla trawnika. Dzięki temu bez przeszkód możesz oczyścić darń z koniczyny białej, babki, krwawnika pospolitego oraz mniszka lekarskiego.

    • Zwalcza chwasty dwuliścienne
    • Działa systemicznie
    • Bezpieczny dla trawnika
    • Pierwsze objawy widoczne są po kilku dniach, a proces obumierania następuje po tygodniu od zastosowania

    Specyfikacja techniczna

    KoncentratTak
    SkładMcpa – 53,4 g/l (5,21%) fluroksypyr – 10,68 g/l (1,04%) chlopyralid – 5,34 g/l (0,52%)
    Dawkowanie333 m2
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaUwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem zapoznaj się z etykietą środka i przestrzegaj warunków stosowania.
    Kod produktu5907487102638