LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Pręty stalowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Stal zbrojeniowa

Strzałka w prawo

Pręty stalowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pręt stalowy gładki fi 10 mm dł. 1 m

Pręt stalowy gładki fi 10 mm dł. 1 m

11,48
/ szt.
11,48
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pręt stalowy gładki służy do tworzenia konstrukcji żelbetonowych o różnym przeznaczeniu. Trwała stal zapewni odpowiednie parametry techniczne, wymagane przez projektantów budynku. Produkt ma uniwersalne zastosowanie, przy jego pomocy można tworzyć zbrojenia fundamentów, ław, nadproży, podjazdów, klatek schodowych i stropów.

   Cechy i zalety

    Gładki pręt stalowy jest elementem używanym do tworzenia konstrukcji przeznaczonych do zalania betonem. Przy pomocy tego rodzaju produktu stworzysz żelbeton, wymagany dla wzmocnienia ważnych elementów konstrukcyjnych budowanego domu. Pręt został wykonany z gładkiej stali, dzięki czemu posiada dobre właściwości techniczne, tym samym pozwalając na wykonanie prac zgodnych z zaleceniami projektanta. Produkt ten może być użyty zarówno do wzmocnienia fundamentów, jak i stropów w budynku, świetnie sprawdzi się także jako element zbrojenia posadzek i podjazdów w miejscach o dużym obciążeniu na metr kwadratowy. Średnica pręta pozwala na szybkie przycięcie go do odpowiednich rozmiarów przy użyciu standardowej szlifierki kątowej.

    • Dobra jakość stali
    • Odporny na uszkodzenia mechaniczne
    • Prosty w montażu

    Specyfikacja techniczna

    MateriałStal
    Kod produktu5906711272277