LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Pręty stalowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Stal zbrojeniowa

Strzałka w prawo

Pręty stalowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pręt stalowy gładki fi 8 mm dł. 1 m

Pręt stalowy gładki fi 8 mm dł. 1 m

7,68
/ szt.
7,68
/ m

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pręt stalowy gładki jest powszechnie stosowany podczas realizowania prac budowlanych. Służy on do zbrojeń powierzchni narażonych na obciążenia takich, jak posadzki, stropy i belki konstrukcyjne. Dzięki jego zastosowaniu ich powierzchnia zostaje wzmocniona. Trwałość budowanych z prętów konstrukcji zawdzięcza się mocnej stali.

   Cechy i zalety

    Pręt stalowy gładki ma zastosowanie w trakcie prac budowlanych. Może Ci on posłużyć do wykonania zbrojeń w powierzchni, którą chcesz wzmocnić. Użyjesz go z powodzeniem do stworzenia zbrojenia posadzki, stropów, a także belek konstrukcyjnych. Wzmocni on wówczas ich powierzchnię, a także zabezpieczy ją przed zniszczeniem przez długi czas. Stanowi on uniwersalny element, który możesz wykorzystać do budowy metalowych konstrukcji spawanych i nośnych. Pręt wykonano z mocnej i odpornej na obciążenia stali. Ponadto, gładka powierzchnia i okrągły przekrój powodują, że wykazuje on dobre cechy techniczne. Grubość produktu pozwala na łatwe jego przycięcie za pomocą standardowej szlifierki. Pozostałe rodzaje prętów znajdują się w naszym asortymencie.

    • Dobra jakość stali
    • Odporny na uszkodzenia mechaniczne
    • Prosty w montażu

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu1000mm
    Średnica produktu8mm
    MateriałStal
    Kod produktu5906711272260