Zobacz więcej Pręty stalowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Stal zbrojeniowa

Strzałka w prawo

Pręty stalowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pręt stalowy gładki fi 8 mm dł. 2 m

Pręt stalowy gładki fi 8 mm dł. 2 m

14,98
/ szt.
7,49
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pręt stalowy gładki można stosować do wykonywania metalowych konstrukcji spawanych i nośnych. Z powodzeniem stworzysz dzięki nim zbrojenia posadzek, belek konstrukcyjnych i stropów. Pręt został wykonany z mocnej stali, która zapewnia stabilność oraz trwałość wykonanego elementu, dzięki czemu budowany element jest zabezpieczony przed niszczeniem.

   Cechy i zalety

    Pręt stalowy gładki znajduje zastosowanie podczas prac budowlanych. Jest on uniwersalnym elementem, który wykorzystasz do tworzenia metalowych konstrukcji spawanych oraz nośnych. Można za jego pomocą wykonać zbrojenia, które wzmocnią daną powierzchnię. Użyjesz go zatem do zbudowania zbrojeń posadzek, belek konstrukcyjnych i stropów. Powoduje to ich wzmocnienie i zabezpieczenie przed uszkodzeniami przez długi czas. Produkt wykonany został z mocnej i wytrzymałej stali. Dodatkowo, jego gładka powierzchnia i okrągły przekrój zapewniają mu dobre cechy techniczne. Średnica pręta jest na tyle mała, że z łatwością możesz go przyciąć, wykorzystując do tego szlifierkę. W naszym asortymencie znajdziesz również pozostałe pręty gładkie.

    • Dobra jakość stali
    • Odporny na uszkodzenia mechaniczne
    • Prosty w montażu

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu2000mm
    Średnica produktu8mm
    MateriałStal
    Kod produktu5906711272338