Zobacz więcej Pręty stalowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Stal zbrojeniowa

Strzałka w prawo

Pręty stalowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pręt stalowy żebrowany fi 12 mm dł. 1 m

Pręt stalowy żebrowany fi 12 mm dł. 1 m

15,98
/ szt.
15,98
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pręt stalowy żebrowany służy do wzmacniania takich elementów konstrukcyjnych budynku jak fundamenty, stropy, schody i balkony. Produkt wykonany z dobrej jakości stali, dlatego też jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Proces montażu jest łatwy, tym samym szybko i sprawnie możesz wykonać tę część pracy samodzielnie, bez specjalistycznych narzędzi.

   Cechy i zalety

    Pręt stalowy żebrowany to element służący do uzbrojenia konstrukcji betonowych, używanych w trakcie budowy domu. Produkt został wykonany z mocnej stali, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Pręt tego rodzaju wzmacnia właściwości rozciągliwe betonu, dlatego też wykorzystuje się go do wzmocnienia takich elementów budynku jak fundamenty, wieńce stropowe i dachowe i wszelkiego rodzaju schody lub tarasy. Proces montażu odznacza się dużą prostotą wykonania, w związku z czym z łatwością możesz samodzielnie go wykonać w krótkim czasie. Pręt posiada żebrowanie, stąd też cechuje go wyższa klasa jakości niż ma to miejsce w przypadku prętów gładkich. Tym samym produkt pozwala na wznoszenie trwałych i solidnych konstrukcji.

    • Dobra jakość stali
    • Odporny na uszkodzenia mechaniczne
    • Prosty w montażu

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu1000mm
    Średnica produktu12mm
    MateriałStal
    Kod produktu5906711272314