Zobacz więcej Pręty stalowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Stal zbrojeniowa

Strzałka w prawo

Pręty stalowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pręt stalowy żebrowany fi 6 mm dł. 2 m

Pręt stalowy żebrowany fi 6 mm dł. 2 m

7,98
/ szt.
3,99
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pręt stalowy żebrowany to produkt, za pomocą którego wzmocnisz konstrukcje betonowe narażone na duże obciążenia. Możesz za jego pomocą stworzyć zbrojenia podjazdów, posadzek, stropów i fundamentów. Produkt wykonano z mocnej stali, posiada on okrągły przekrój i żebrowaną powierzchnię. Dzięki temu jesteś w stanie zapewnić swojej konstrukcji stabilność i trwałość przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Pręt stalowy żebrowany możesz wykorzystać w trakcie realizacji prac budowlanych. Wykorzystasz go do wzmocnienia konstrukcji betonowych narażonych na duże obciążenia. Za jego pomocą z powodzeniem wykonasz zbrojenia fundamentów, podjazdów, stropów oraz posadzek. Wykonano go z mocnej stali, która nie traci swojej wytrzymałości przez długi czas. Ponadto pręt posiada żebrowaną powierzchnię i okrągły przekrój, dzięki którym tworzy mocne połączenie z betonem. Zapewnia tym samym stabilność i trwałość wykonywanej z jego udziałem konstrukcji. Produkt ma na tyle małą średnicę, że z łatwością przytniesz go do odpowiedniej długości używając do tego celu standardowej szlifierki. W naszej ofercie znajdują się również pozostałe pręty żebrowane w innych rozmiarach.

    • Dobra jakość stali
    • Odporny na uszkodzenia mechaniczne
    • Prosty w montażu

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu2000mm
    Średnica produktu6mm
    MateriałStal
    Kod produktu5906711272352