LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do samochodu

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Próbnik akumulatorowy areometr

Próbnik akumulatorowy areometr

16,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jak prawidłowo przeprowadzić pomiar gęstości cieczy podczas prac serwisowych przy pojeździe? Zadanie to wykonasz z łatwością za pomocą prezentowanego próbnika. Szklany element nie ulega szybkiemu niszczeniu się – idealnie nadaje się do wielokrotnego zastosowania. Proponujemy również inne przyrządy wykorzystywane w czasie reperowania samochodów.

   Cechy i zalety

    Twój warsztat nie jest odpowiednio wyposażony w narzędzia, które pozwoliłyby Ci na prawidłowe przeprowadzanie prac serwisowych przy samochodzie? Nie lubisz, gdy brak praktycznych przyrządów uniemożliwia Ci dokładnie przeprowadzenie zaplanowanych prac? Prezentowany próbnik akumulatorowy to element służący do pomiaru gęstości cieczy metodą wyporową – znajdzie zastosowanie w większości serwisów naprawczych. Stworzony ze szkła przez długi czas zachowa nienaganny stan – doskonale nadaje się do wielokrotnego użytku. Jeśli zależy Ci na dokładnym przeprowadzeniu prac serwisowych przy samochodzie, pamiętaj o konieczności posiadania precyzyjnych narzędzi. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą akcesoriów warsztatowych!

     Specyfikacja techniczna

     Grupa kolorystycznaWielokolorowy
     MateriałSzkło
     Kod produktu5906083825200