Zobacz więcej Programatory

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Instalacje elektryczne

Strzałka w prawo

Programatory

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Programator 24-godzinny DPM Solid z wyłącznikiem
Strzałka w prawo

Programator 24-godzinny DPM Solid z wyłącznikiem

17,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Programator jest niezwykle praktycznym urządzeniem, które pozwoli Ci na nieustanne kontrolowanie zużycia prądu w Twoim domu, mieszkaniu, biurze lub lokalu użytkowym. Dzięki niemu automatycznie włączysz i wyłączysz poszczególne urządzenia. Jest wykonany z tworzywa sztucznego, dzięki czemu z łatwością utrzymasz go w czystości. Oszczędzajmy energię - Wyłącznik czasowy do oświetlenia i innych urządzeń elektrycznych może je włączać i wyłączać w zależności od potrzeb. Dzięki temu można zmniejszyć zużycie energii w domu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Prezentowany w naszej ofercie programator, jest bardzo przydatnym sprzętem znacznie zwiększającym funkcjonalność wszelkich urządzeń codziennego użytku. Zamontowany w mieszkaniu pozwoli Ci zaprogramować godzinę włączenia i wyłączenia sprzętów elektronicznych. W taki sposób możesz włączyć pralkę lub zmywarkę podczas swojej nieobecności w domu. Produkt jest dostępny w kolorze białym, dzięki czemu wygląda estetycznie, a na białych ścianach pozostaje niezauważony. Do produkcji zastosowano tworzywo sztuczne, dzięki czemu jest on łatwy w utrzymaniu – wystarczy przetrzeć go ściereczką aby pozbyć się kurzu i przywrócić estetyczny wygląd. Taki sprzęt jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które mają potrzebę kontroli nad zużywaną energią.

     Specyfikacja techniczna

     Poziom ochronyIP20
     Prąd16A
     Kod produktu5906881174234